LD39020ATPU33R
Numer produktu DigiKey
497-15925-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15925-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15925-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD39020ATPU33R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 4-DFN (1x1)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD39020ATPU33R Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
40 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB - 55dB (1kHz - 100kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, płynny start
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-DFN (1x1)
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 200mA