LD1117DT25TR
Numer produktu DigiKey
497-7307-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7307-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7307-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD1117DT25TR
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA D-PAK
Modele EDA/CAD
LD1117DT25TR Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,2V przy 800mA