LD1117AS33TR
Numer produktu DigiKey
497-1228-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-1228-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-1228-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD1117AS33TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LD1117AS33TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 1A