L78M12ABDT-TR
Numer produktu DigiKey
497-1209-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-1209-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-1209-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L78M12ABDT-TR
Opis
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA D-PAK
Modele EDA/CAD
L78M12ABDT-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
12V