L78L33ACZTR
Numer produktu DigiKey
497-16176-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16176-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
L78L33ACZTR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA TO-92-3
Modele EDA/CAD
L78L33ACZTR Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
Odprowadzenia formowane TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-92-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V