L78L33ACUTR
Numer produktu DigiKey
497-1200-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-1200-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-1200-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L78L33ACUTR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-89-3
Modele EDA/CAD
L78L33ACUTR Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
6 mA
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V