L78L33ABD-TR
Numer produktu DigiKey
497-7285-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7285-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7285-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L78L33ABD-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L78L33ABD-TR Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
6 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V