L78L18ACUTR
Numer produktu DigiKey
497-7280-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7280-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7280-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L78L18ACUTR
Opis
IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89-3
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-89-3
Modele EDA/CAD
L78L18ACUTR Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
6.5 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
38dB (120Hz)
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
TO-243AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-89-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
18V