L6983N50QTR
Numer produktu DigiKey
497-L6983N50QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-L6983N50QCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-L6983N50QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6983N50QTR
Opis
IC REG BUCK 5V 3A 16QFN
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 5V 1 Wyjście 3A 16-WFQFN, podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
L6983N50QTR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
38V
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V