L6983N50QTR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | L6983N50QTR |
Opis | IC REG BUCK 5V 3A 16QFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 5V 1 Wyjście 3A 16-WFQFN, podkładka odsłonięta |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | L6983N50QTR Modele |
Kategoria | Napięcie - wejściowe (maks.) 38V |
Prod. | Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - wyjściowy |
Status części Aktywny | Częstotliwość - przełączania 200kHz - 2,2MHz |
Funkcja Obniżający | Prostownik synchroniczny Tak |
Konfiguracja wyjściowa Dodatnie | Temperatura robocza -40°C - 150°C (TJ) |
Napięcie - wejściowe (min.) 3,5V | Bazowy numer produktu |