L6983N33QTR
Numer produktu DigiKey
497-L6983N33QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-L6983N33QCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-L6983N33QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6983N33QTR
Opis
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 3A 16-WFQFN, podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
L6983N33QTR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
38V
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V