L6983C33QTR
Numer produktu DigiKey
497-L6983C33QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-L6983C33QCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-L6983C33QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6983C33QTR
Opis
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 3A 16-WFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L6983C33QTR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
38V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-QFN (3x3)
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V