L6390DTR
Numer produktu DigiKey
497-8321-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-8321-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-8321-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6390DTR
Opis
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półmostkowa sterowniki bramek IC Bez inwersji 16-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L6390DTR Modele
Kategoria
Napięcie logiczne - VIL, VIH
1,1V, 1,9V
Producent
STMicroelectronics
Prąd - szczytowy wyjściowy (źródło, wpływ)
290mA, 430mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ wejścia
Bez inwersji
Status części
Aktywny
Napięcie strony wysokiej - maks. (bootstrap)
600 V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Czas narastania / opadania (typ.)
75ns, 35ns
Konfiguracja sterowana
Półmostkowa
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ kanału
Niezależne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba sterowników
2
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Typ bramki
IGBT, MOSFET (kanał N)
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SO
Napięcie - zasilania
12,5V - 20V