L4931CZ33-AP
Numer produktu DigiKey
497-7246-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7246-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
L4931CZ33-AP
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA TO-92-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L4931CZ33-AP Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 mA
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd - zasilania (maks.)
6 mA
Status części
Nieaktualne
PSRR
73dB - 55dB (120Hz - 10kHz)
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
Odprowadzenia formowane TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-92-3
Spadek napięcia (maks.)
0,8V przy 250mA