EVLVIP16L-4WFL
Numer produktu DigiKey
497-8837-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVLVIP16L-4WFL
Opis
EVAL BOARD FOR VIPER16
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
16V
Prąd - wyjściowy
250mA
Seria
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Opakowanie
Skrzynka
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
60kHz
Cel główny
Prąd zmienny i prąd stały, strona pierwotna
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście izolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
VIPer16
Moc - wyjściowa
4W