EVL6566B-65W-QR
Numer produktu DigiKey
497-10165-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVL6566B-65W-QR
Opis
EVAL BOARD FOR L6566B
Kategoria
Prąd - wyjściowy
3,42A
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Opakowanie
Skrzynka
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
165kHz
Cel główny
Prąd zmienny i prąd stały, strona pierwotna
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście izolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
L6566B
Moc - wyjściowa
65W
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe
19V