EVL6566A-75WES4
Numer produktu DigiKey
497-8834-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVL6566A-75WES4
Opis
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
19V
Producent
STMicroelectronics
Prąd - wyjściowy
4A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Status części
Aktywny
Topologia regulatora
Zwrotna
Cel główny
Prąd zmienny i prąd stały, strona pierwotna i wtórna z PFC
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście izolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
L6563, L6566A, TSM1014
Moc - wyjściowa
75W