ESDA5V3L
Numer produktu DigiKey
497-6632-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-6632-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-6632-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESDA5V3L
Opis
TVS DIODE 3VWM SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zacisk 25A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Modele EDA/CAD
ESDA5V3L Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
25A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
2
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
5,3V