BTA06-800TWRG
Numer produktu DigiKey
497-10406-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA06-800TWRG
Opis
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Logiczne - bramka czułości 800 V 6 A Otwór przelotowy TO-220
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BTA06-800TWRG Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
5 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
10 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Logiczne - bramka czułości
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
6 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.3 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A