ALTAIR05T-800TR
Numer produktu DigiKey
497-10809-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-10809-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-10809-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ALTAIR05T-800TR
Opis
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Konwerter offline Zwrotna Topologia 16-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALTAIR05T-800TR Modele
Kategoria
Napięcie - rozruchowe
13 V
Producent
STMicroelectronics
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
11,5V - 23V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-25°C - 125°C (TJ)
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Izolacja wyjściowa
Izolowane
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SO
Przełączniki wewnętrzne
Tak
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia
800V