1.5KE300A
Numer produktu DigiKey
497-11376-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-11376-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE300A
Opis
TVS DIODE 256VWM 529VC DO201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
529V Zacisk 19A (8/20µs) Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE300A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
19A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
500pF przy 1MHz
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-201AA, DO-27, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
256V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
285V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
529V