RK4236BKB
Numer produktu DigiKey
5214-RK4236BKB-ND
Producent
Numer produktu producenta
RK4236BKB
Opis
RACK STEEL 42X23.6X78 BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Metal, stal Stelaż do szafy Zamknięty, dół, przód, boki, góra 42,000" x 23,600" x 78,000" (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Kategoria
Wymiary - całkowite
42,000" x 23,600" x 78,000" (1066,80mm x 599,44mm x 1981,20mm) (dł. x szer. x wys.)