CABSHELF22V
Numer produktu DigiKey
5214-CABSHELF22V-ND
Producent
Numer produktu producenta
CABSHELF22V
Opis
COVER 22X19X3.500" BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Metal, stal Pokrywa 22,000" x 19,000" x 3,500" (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Rozmiar / wymiar
22,000" x 19,000" x 3,500" (558,80mm x 482,60mm x 88,90mm) (dł. x szer. x wys.)