SIL05-1A75-71D
Numer produktu DigiKey
374-1326-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIL05-1A75-71D
Opis
RELAY REED SPST 0.5A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd cewki
25 mA
Producent
Standex-Meder Electronics
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Funkcje
Dioda
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
3,5V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,75V=
Napięcie cewki
5V=
Czas pracy
0.5 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Czas zwalniania
0.1 ms
Prąd znamionowy styku
500 mA
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Napięcie przełączania
400V~, 500V=
Rezystancja cewki
200 Ohms