SHV24-1A85-78D3K
Numer produktu DigiKey
374-SHV24-1A85-78D3K-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHV24-1A85-78D3K
Opis
HIGH VOLTAGE REED RELAY, FORM 1A
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Producent
Standex-Meder Electronics
Funkcje
Dioda
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
16.4V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
3,6V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas pracy
1.1 ms
Napięcie cewki
24V=
Czas zwalniania
100 µs
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Materiał styku
Rod (Rh)
Napięcie przełączania
1000V~, 1000V= (maks.)
Rezystancja cewki
2 kOhms
Prąd cewki
12 mA