SHV12-1A85-78L4K
Numer produktu DigiKey
374-1409-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SHV12-1A85-78L4K
Opis
RELAY REED SPST 1A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SHV12-1A85-78L4K Modele
Kategoria
Prąd cewki
24 mA
Producent
Standex-Meder Electronics
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,8V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas pracy
1.1 ms
Napięcie cewki
12V=
Czas zwalniania
0.1 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Rezystancja cewki
500 Ohms
Napięcie przełączania
1000V~, 1000V= (maks.)