KT24-1A-40L-SMD
Numer produktu DigiKey
374-1364-2-ND - Taśma i szpula (TR)
374-1364-1-ND - Taśma cięta (CT)
374-1364-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KT24-1A-40L-SMD
Opis
REED RELAY 1 FORM A 24V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Montaż powierzchniowy
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~, 1000V= (maks.)
Producent
Standex-Meder Electronics
Prąd cewki
13.3 mA
Seria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie wymuszenia działania
16V=
Napięcie cewki
24V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,9V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Rezystancja cewki
1.8 kOhms