KT12-1A-40L-SMD
Numer produktu DigiKey
374-1358-2-ND - Taśma i szpula (TR)
374-1358-1-ND - Taśma cięta (CT)
374-1358-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KT12-1A-40L-SMD
Opis
REED RELAY 1 FORM A 12V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KT12-1A-40L-SMD Modele
Kategoria
Napięcie przełączania
1000V~, 1000V= (maks.)
Producent
Standex-Meder Electronics
Prąd cewki
25 mA
Seria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie cewki
12V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1V=
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Rezystancja cewki
475 Ohms