BH12-1A85-M
Numer produktu DigiKey
374-BH12-1A85-M-ND
Producent
Numer produktu producenta
BH12-1A85-M
Opis
HIGH VOLTAGE AND INSULATION REED
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd cewki
30 mA
Producent
Standex-Meder Electronics
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
8,8V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas pracy
1.1 ms
Napięcie cewki
12V=
Czas zwalniania
400 µs
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd znamionowy styku
1 A
Rezystancja cewki
400 Ohms
Napięcie przełączania
1000V~, 1000V= (maks.)