WW10FT3R00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
3 Ohms ±1% 10W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
WW10FT3R00
Numer produktu DigiKey
WW10FT3R00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WW10FT3R00
Opis
RES 3 OHM 1% 10W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
WW10FT3R00 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,780" (9,53mm x 45,21mm) (śr. x dł.)