RPC2010JT180R
Numer produktu DigiKey
738-RPC2010JT180RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RPC2010JT180RCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RPC2010JT180RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RPC2010JT180R
Opis
RES 180 OHM 5% 3/4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RPC2010JT180R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)