RPC0805JT130R-UP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 62 849
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
YAGEO
YAGEO
130 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RPC0805JT130R-UP
Numer produktu DigiKey
RPC0805JT130R-UP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RPC0805JT130R-UP
Opis
RES 130 OHM 5% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RPC0805JT130R-UP Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)