RNMF14FTD102K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 5 625
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
102 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNMF14FTD102K
Numer produktu DigiKey
RNMF14FTD102K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNMF14FTD102K
Opis
RES 102K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNMF14FTD102K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,130" (1,78mm x 3,30mm) (śr. x dł.)