RNMF14FTC11K0 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RNMF14FTC11K0 |
Opis | RES 11K OHM 1% 1/4W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 11 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNMF14FTC11K0 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,070" x 0,130" (1,78mm x 3,30mm) (śr. x dł.) |