RNMF14FTC110R
Numer produktu DigiKey
S110CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
S110CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RNMF14FTC110R
Opis
RES 110 OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
110 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNMF14FTC110R Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,130" (1,78mm x 3,30mm) (śr. x dł.)