RNMF12FTD22R1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
Udoskonalony
22.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNMF12FTD22R1
Numer produktu DigiKey
RNMF12FTD22R1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNMF12FTD22R1
Opis
RES 22.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNMF12FTD22R1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)