RNMF12FAC6R80 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RNMF12FAC6R80 |
Opis | RES 6.8 OHM 1% 1/2W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6.8 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNMF12FAC6R80 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.) |