RNMF12FAC6R80
Numer produktu DigiKey
738-RNMF12FAC6R80CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RNMF12FAC6R80TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNMF12FAC6R80
Opis
RES 6.8 OHM 1% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNMF12FAC6R80 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)