RNF14FBC499K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14FBC499K
Numer produktu DigiKey
738-RNF14FBC499K-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNF14FBC499K
Opis
RES 499K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14FBC499K Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)