RNF14FAC49K9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 100
W magazynie: 27
Similar
49.9 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14FAC49K9
Numer produktu DigiKey
RNF14FAC49K9-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNF14FAC49K9
Opis
RES 49.9K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14FAC49K9 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)