RNF14BBE499K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity Passive Product
499 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14BBE499K
Numer produktu DigiKey
738-RNF14BBE499K-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNF14BBE499K
Opis
RES 499K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14BBE499K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)