RNF14BAC49K9 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 100
Similar
49.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF14BAC49K9
Numer produktu DigiKey
RNF14BAC49K9-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RNF14BAC49K9
Opis
RES 49.9K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNF14BAC49K9 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,093" x 0,250" (2,35mm x 6,35mm) (śr. x dł.)