RNF12FBC4R99
Numer produktu DigiKey
738-RNF12FBC4R99-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNF12FBC4R99
Opis
RES 4.99 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
4.99 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNF12FBC4R99 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,108" x 0,344" (2,75mm x 8,75mm) (śr. x dł.)