RNF12FBC22R1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
22.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNF12FBC22R1
Numer produktu DigiKey
738-RNF12FBC22R1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNF12FBC22R1
Opis
RES 22.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNF12FBC22R1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,108" x 0,344" (2,75mm x 8,75mm) (śr. x dł.)