RNF12DBC4K02
Numer produktu DigiKey
738-RNF12DBC4K02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNF12DBC4K02
Opis
RES 4.02K OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.02 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNF12DBC4K02 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,108" x 0,344" (2,75mm x 8,75mm) (śr. x dł.)