RNCF1206BKE270R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
270 Ohms ±0,1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNCF1206BKE270R
Numer produktu DigiKey
RNCF1206BKE270R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNCF1206BKE270R
Opis
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/3W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNCF1206BKE270R Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)