RNCF0805BTT5K90 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 2 963
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
Susumu
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
5.9 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNCF0805BTT5K90
Numer produktu DigiKey
RNCF0805BTT5K90-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNCF0805BTT5K90
Opis
RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNCF0805BTT5K90 Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)