RNCF0805BTE4K99
Numer produktu DigiKey
738-RNCF0805BTE4K99TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RNCF0805BTE4K99CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RNCF0805BTE4K99DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RNCF0805BTE4K99
Opis
RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.99 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RNCF0805BTE4K99 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)