RNCF0603DTE2K61
Numer produktu DigiKey
738-RNCF0603DTE2K61TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RNCF0603DTE2K61CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RNCF0603DTE2K61DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RNCF0603DTE2K61
Opis
RES SMD 2.61K OHM 0.5% 1/6W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.61 kOhms ±0,5% 0,167W, 1/6W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RNCF0603DTE2K61 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)