Ilustracja dla RNCA0603BTT191K jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNCA0603BTT191K
Numer produktu DigiKey
738-RNCA0603BTT191KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNCA0603BTT191K
Opis
RES, AUTO, 0603, 191 KOHM, 0.1%,
Szczegółowy opis
191 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RNCA0603BTT191K Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)